Piotr Puchniarz nie żyje. Sportowiec zmarł w dniu swoich urodzin.

0
853
Redakcja TutajGLOGOW.pl

Dziś miałby 67 lat, zmarł w dniu swoich urodzin. Czterokrotny Mistrz Polski w kulturystyce i wielokrotny reprezentant Polski na miedzynarodowych zawodach zakończył swoją sportową przygodę wraz ze śmiercią w dn. 28 marca 2013. To miala być prosta operacja, dzięki której głogowianin miał być w pełni gotowy do zbliżającego się sezonu. Nieskomplikowany zabieg zamienił się w walkę o życie, której Pan Piotr nie przeżył. Pogrzeb zaplanowano na sobotę, odbędzie się on na cmentarzu przy ul. Świerkowej na Brzostowie.

Piotr Puchniarz

Piotr Puchniarz był wzorem dla wszystkich młodszych od siebie kulturystów. W wieku 66 lat prezentował doskonałą formę i siłę, której pozazdrościłoby mu wielu młodszych kolegów ciężarowców. Głogowianin był czterokrotnym Mistrzem Polski weteranów i wielokrotnym reprezentantem naszego kraju na arenach miedzynarodowych. Nigdy się nie poddawał, a jak coś nie szło po jego myśli, to wkładał w to dwa razy więcej siebie i tak dochodził do swoich celów. Poza zawodami był to człowiek, który swoim podejściem do życia i otaczającego go świata dawał nadzieję na lepsze jutro. Pozostanie w pamięci nie tylko rodziny, ale także wielu ludzi, z którymi od lat współpracował.

Miała to być prosta i nieskomplikowana operacja, po której Piotr Puchniarz miał czuć się jeszcze lepiej – Planował, że po tym zabiegu wróci we wtorek do domu, a kilka dni później zacznie treningi do mistrzostw świata – mówi W. Miciuk kolega z silowni Apollo. W trakcie zabiegu wystąpiły powikłania i lekarzom nie udało się go uratować.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 30.03.2013 na cmentarzu na osiedlu Brzostów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.