Konkurs Recytatorski twórczości Juliana Tuwima

0
427

Już tylko do dzisiaj (29 marca br.) można przysyłać zgłoszenia do Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem jest Koło Naukowe Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

Konkursy recytatorskie cieszą się dużą popularnością w Głogowie, w tym miesiącu odbył się “Pegazik” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz “Konkurs Poezji Współczesnej o Przejrzystą Strunę Światła”, skierowany do uczniów gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Rok 2013 ogłoszony został “Rokiem Tuwima”, z tej okazji odbędzie się też VII Konkurs Recytatorski. Twórczość Juliana Tuwima “Trudna lekcja”, zorganizowany przez Koło Naukowe Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Udział w zmaganiach wziąć mogą studenci, uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Głogowa oraz okolic.

Każdy chętny musi wybrać jeden wiersz, który nie będzie przekraczał 1 strony formatu A4. Szkoła, która wyraża chęć udziału może zgłosić do konkursu 3 osoby. Kartę Zgłoszeniową można pobrać ze strony Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie – www.pwsz.glogow.pl i dostarczyć ją osobiście do biblioteki PWSZ przy ulicy Piotra Skargi 5 lub wysłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected].

Jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował się na udział w konkursie ma ostatnie chwile do namysłu, gdyż dzisiaj (29 marca br.) mija ostateczny termin zgłoszeń. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zwycięzców oraz upominek w postaci pamiątkowego dyplomu dla każdego uczestnika. Zapraszamy również wszystkich chętnych do śledzenia poczynań recytatorów – Konkurs odbędzie się 10 kwietnia br. (środa) o godz. 10:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie przy ulicy Piotra Skargi 5, aula 109, budynek A.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.