Porażka SPR-u ze Stalą Mielec

0
490

Zasłużonej porażki doznali szczypiorniści SPR-u Chrobry Głogów w ubiegłą sobotę (16.03.2013). W meczu o przysłowiową “pietruszkę”, po słabym w swoim wykonaniu spotkaniu, głogowianie ulegli Stali 30:32 (12:16). Przyczyna porażki tkwiła przede wszystkim w grze defensywnej zespołu, który stracił aż 32 bramki, często po indywidualnych błędach w obronie. Jutro ostatni pojedynek rundy zasadniczej, w którym głogowianie podejmować będą we własnej hali Vive Targi Kielce.

Był to z całą pewnością jeden ze słabszych pojedynków szczypiornistów SPR-u pod wodzą trenera Przybylskiego. Już od początku spotkania gospodarze razili nieskutecznością. W obronie też lepiej nie było, goście zbyt łatwo dochodzili do sytuacji stuprocentowych, których nie zamierzali marnować. Do przerwy mielczanie prowadzili czterema trafieniami i wszystko wskazywało, że łatwo ugrają w Głogowie dwa punkty. Po przerwie piłkarzy Chrobrego stać było zaledwie na gonienie wyniku, by w konsekwencji zmniejszyć rozmiary porażki do 2 bramek.

Kolejne spotkanie już jutro (19.03.2013) o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie. Tym razem do naszego miasta zawita lider PGNiG Superligi i wielokrotny Mistrz Polski Vive Kielce. Będzie to tym samym spotkanie zamykające rundę zasadniczą ekstraklasy, a głogowianom przyjdzie walczyć o utrzymanie w Play Out.

SPR Chrobry Głogów – Tauron Stal Mielec 30:32 (12:16)

Chrobry: Stachera, Zapora, Kapela – Jankowski, Bednarek 5, Płócienniczak 2, Świtała 6, Mochocki 3, Kuta, Gusjki 6, Płaczek 4, Czekałowski 1, Ścigaj 3.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.