Artur Andrus na Dzień Kobiet

0
599

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich kobiet, czyli Dzień Kobiet, który będziemy obchodzić w najbliższy piątek (8 marca). Z tej okazji organizowane są różnego rodzaju wydarzenia w większości kulturalne. Sporą ofertę przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Na zaproszenie MOK- u specjalnie dla mieszkanek Głogowa przyjedzie Artur Andrus. Będzie go można zobaczyć w najbliższy piątek (8 marca) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Bilety w przedsprzedaży można kupić w cenie 35 złotych (balkon) i 40 złotych (parter). W dniu koncertu za bilety będzie trzeba zapłacić 45 złotych (balkon) i 50 złotych (parter). Bilety do nabycia w Biurze Obsługi Klienta w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

W najbliższy piątek (8 marca) specjalnie dla kobiet do Głogowa przyjedzie Artur Andrus. Jest on artystką multimedialnym. Na co dzień redaktor trójkowej “Powtórki z rozrywki”, co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej “Piwnicy pod Harendą”, znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator “Szkła kontaktowego”, a także laureat konkursu “Mistrz Mowy Polskiej”. Mieszkańcom Głogowa Artur Andrus zaprezentuje swój program pod nazwą “Myśliwiecka”. Myśliwiecka to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa “Trójka”, i tytuł płyty, na której Artur Andrus śpiewa swoje piosenki. Głównie kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych i na potrzeby występów estradowych. Są wśród nich zarówno takie, które są już znane (“Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, “Cieszyńska”), jak i takie, które znane dopiero będą (pieśń “Dam ci ptaszka” wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego, czy punkowo – skinowa “Glanki i pacyfki”).

W Koncercie promującym album “Myśliwiecka” znajdą się nie tylko utwory z płyty, ale również anegdoty, komentarze i wiersze napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii – oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną. Mieszkańcy Głogowa będą mieli okazje zobaczyć zespół w składzie: Artur Andrus – śpiew, Wojciech Stec – fortepian, Łukasz Poprawski – saksofon, Łukasz Borowiecki – kontrabas, Paweł Żejmo – perkusja. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek (8 marca) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety w przedsprzedaży można kupić w cenie 35 złotych (balkon) i 40 złotych (parter). W dniu koncertu za bilety będzie trzeba zapłacić 45 złotych (balkon) i 50 złotych (parter). Bilety do nabycia w Biurze Obsługi Klienta w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.