Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne w Kotli

0
636

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli po raz kolejny zaprasza najmłodszych artystów z Gminy Kotla do zgłoszenia swojego udziału w 16. Gminnych Amatorskich Prezentacjach Artystycznych GAPA 2013, które odbędą się 18 kwietnia. W celu dokonania zgłoszenia do konkursu należy przygotować dwa utwory i złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Zgłoszenia należy składać do 11 kwietnia. Konkurs odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych.

18 kwietnia bieżącego roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli odbędzie się 16. Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne GAPA 2013. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci z terenu Gminy Kotla oraz popularyzacja indywidualnych i zespołowych form wokalnych. W przeglądzie mogą uczestniczyć zarówno soliści jak i zespoły. Konkurs odbędzie się czterech kategoriach wiekowych: grupa młodsza (dzieci do piątego roku życia), grupa średnia (klasy “0” i pierwsza szkoły podstawowej), grupa starsza (dzieci z klas drugich i trzecich szkoły podstawowej) oraz zespoły wokalne. Każdy uczestnik prezentuje utwory o łącznym czasie do pięciu minut, czyli wykonuje tylko jedną piosenkę. Występy oceniać będzie jury, które w każdej kategorii wiekowej przyzna trzy główne nagrody oraz nagrodę Grand Prix. Zgłoszenia na Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne GAPA 2013 należy dostarczyć do 11 kwietnia do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Konkurs odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 9.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli.

Regulamin i karta zgłoszeń dostępne są do pobrania w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli, w Przedszkolu Publicznym w Kotli, w Szkole Podstawowej w Kotli oraz na stronie internetowej Gminny Kotla.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.