SPR Chrobry gra o być albo nie być

0
306

Ciężka przeprawa czeka szczypiornistów SPR-u Chrobry Głogów w środowe popołudnie. Nie będzie to bitwa jedna z wielu, będzie to mecz o życie, a na przeciw naszej drużyny stanie zespół Czuwaj Przemyśl, dla którego sezon wydaje się być już przegrany. Nic więc dziwnego, że środowym meczu oczekujemy od naszych piłkarzy ręcznej 2 punktów. Jeśli podopieczni trenera Przybylskiego myślą o utrzymaniu w lidze, muszą pokonać środowego rywala. Spotkanie odbędzie się w środę (27.02.2013) o godz. 18:00 w Hali im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie.

Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla oby ekip. Głogowianom potrzebne są punkty, które należy czym prędzej zdobywać. Dla zespołu z Przemyśla będzie to ważne spotkanie przede wszystkim pod kątem mentalnym przed zbliżającymi się barażami o utrzymanie w lidze, w których Czuwaj najprawdopodobniej weźmie udział. Spotkanie dwóch zespołów zamykających stawkę w lidze zapewne przyniesie emocje, których w Głogowie ostatnio brakowało. Przypominamy, że zorganizowane grupy uczniowskie na spotkanie wchodzą bezpłatnie – Kontynuujemy akcję w ramach której zorganizowane grupy ze szkół mogą za darmo oglądać zmagania Chrobrego w ramach rozgrywek PGNiG Superligi. Zapraszamy w najbliższą środę 27 lutego na pojedynek z Czuwajem Przemyśl. Początek o godz. 18.00 Zapraszamy również studentów PWSZ w Głogowie – czytamy na stronie internetowej SPR-u. Warunki:

Warunkiem udziału w miejmy nadzieję emocjonującym pojedynku jest dostarczenie imiennej listy uczniów, potwierdzonej przez sekretariat szkoły do dn. 27.02.2013 r. do godz. 14.00 do sekretariatu klubu (1 p. w hali przy ul. Wita Stwosza). Grupa może mieć maksymalnie 3 pełnoletnich opiekunów – nauczycieli lub rodziców.

Chrobry Głogów – Czuwaj Przemyśl

27.02.2013 godz. 18:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.