Ogromne zainteresowanie prezentacją Chrobrego Głogów S.A

0
327

Wszyscy doskonale wiemy jak wielkim piłkarskim świętem od kilku lat jest prezentacja Chrobrego Głogów, która do tej pory odbywała się wyłącznie na Hali im.Ryszarda Matuszaka. Tegoroczne widowisko przyciąga jeszcze więcej chętnych, a ponad 2000 tysiące mieszkańców już zadeklarowało swoją obecność. Niestety z przyczyn technicznych nie wszyscy będą mogli wziąć w niej udział. Wymagania przeciwpożarowe pozwolą na zaledwie półtoratysięczną publikę na hali widowiskowo-sportowej w Głogowie. Pomarańczowo-czarna prezentacja odbędzie się 2 marca o godz. 17:00, ale już dziś zachęcamy o mobilizowanie się do zorganizowania sobie wejściówek na tę uroczystość.

Zaplanowana na 2 marca prezentacja Chrobrego Głogów wzbudza wielkie zainteresowanie. Wstęp na nią będzie ostatecznie bezpłatny, ale mocno limitowany. Wymagania przeciwpożarowe sprawiły, że decyzją Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie w hali widowiskowo-sportowej jednorazowo może przebywać 1500 osób. To nie tylko widownia, ale i obsługa oraz aktorzy widowiska. Samych piłkarzy i trenerów mamy około 500. Tymczasem chętnych, by wziąć udział w wydarzeniu jest ponad 2 tysiące. Po ilości zapytań o wejściówki, już teraz wiadomo, że ich zabraknie – tłumaczy Tomasz Krzymiński, rzecznik prasowy Chrobry Głogów S.A.

Klub wychodzi jednak na przeciw problemowi i postanawia po raz pierwszy zorganizować prezentację Chrobrego Głogów na Stadionie Miejskim w Głogowie – widzimy ogromne zainteresowanie klubem. Rośnie ono z każdym rokiem. Z jednej strony widać to po ilości chętnych do obejrzenia prezentacji, z drugiej po większej ilości najmłodszych piłkarzy. Stąd decyzja, by urządzić drugą prezentację drużyn Chrobrego. Planujemy ją z końcem okresu wakacyjnego na stadionie. Tam nie będzie już takich ograniczeń, jak w hali, więc wejdzie każdy chętny. Mamy też nadzieję, że taka forma zakończenia wakacji z Chrobrym przypadnie wszystkim do gustu – zapowiada Tomasz Krzymiński.

Zimowa część prezentacji odbędzie się zgodnie z planem, w sobotę 2 marca o godz. 17.00. Przedstawiona zostanie pierwsza drużyna klubu, a poza nią ponad 400 piłkarzy reprezentujących pomarańczowo-czarne barwy, od najstarszych po najmłodszych. Będą ponadto konkursy, mecz towarzyski oldbojów z “przyszłością Chrobrego”, występy cheerleaderek i pokaz grupy akrobatycznej Ocelot. Wstęp bezpłatny.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAzoty Puławy – Chrobry Głogów : Trzeba iść za ciosem
Następny artykułBezpłatny Internet w bibliotekach w Gminie Kotla
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.