Pracodawcy zainteresowani pomocą PUP – u

0
662

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie chcąc zadbać o miejsca pracy organizuje różnego rodzaju inicjatywy aktywizujące. Od ubiegłego poniedziałku (11 lutego) trwa nabór na staże zawodowe, a już w najbliższy czwartek (21 lutego) odbędzie się konferencja pod nazwą “Pieniądze dla Twojej firmy”. Zainteresowanie tą konferencją było tak duże, że Powiatowy Urząd Pracy musiał zmienić lokalizacje spotkania. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej Domu Uzdrowienia Chorych w Głogowie.

W najbliższy czwartek (21 lutego) Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie zorganizuje konferencje pod nazwą “Pieniądze dla Twojej firmy”, Celem konferencji jest przybliżenie głogowskim pracodawcom jak skutecznie pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej, urzędów i instytucji, banków i tym podobnych. W czasie konferencji odbędzie się także promocja usług i instrumentów Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie wspierających pracodawców. Do ubiegłego czwartku (14 lutego) pracodawcy mogli zgłaszać swoją chęć wzięcia udziału w konferencji. – Na konferencje zgłosiło się ponad 100 pracodawców. W związku z tak dużym zainteresowaniem udziału w naszej konferencji musieliśmy zmienić miejsce. Odbędzie się ona w sali konferencyjnej Domu Uzdrowienia Chorych przy ulicy Novarese 2 w budynku obok Kolegiaty – mówi Witold Nietopiel, kierownik referatu promocji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie.

Konferencja pod nazwą “Pieniądze dla Twojej firmy” odbędzie się w najbliższy czwartek (21 lutego) w godzinach od 10.00 do 13.15. W programie konferencji swoją ofertę dla pracodawców przedstawią między innymi: Bank Zachodni WBK, PKO Bank Polski, Europejski Fundusz Leasingowy, Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG oraz Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.