Sezon narciarski ze Zwiedzakiem w pełni

0
469
W minioną niedzielę (10.02) fani górskich wybryków narciarskich znów wybrali się w krajobrazową podróż ze Stowarzyszeniem Turystyki i Rekreacji Zwiedzak. Tym razem kierunkiem górskiej wyprawy okazały się Jańskie Łaźnie, które i tym razem przyciągnęły masę fanów zimowego szaleństwa.
Za nimi kolejny udany wyjazd na narty. Tym razem cieszył się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród mieszkańców Głogowa i okolic, w wyjeździe wzięło udział wielu mieszkańców Polkowic i Lubina. Chętnych było tak wielu, że w niedzielny poranek z parkingu pod MOK ruszyły 2 autokary. Wśród uczestników wyjazdu byli zarówno weterani górskich stoków, jak również osoby początkujące. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z nartami przygotowaliśmy niespodziankę, a mianowicie darmową lekcję jazdy na nartach pod okiem profesjonalnego instruktora – również uczestnika wyjazdu. Z lekcji skorzystało około 20 chętnych – komentował Bartosz Ławrowski, prezes STiR Zwiedzak.
A już 23 lutego członkowie “Zwiedzaka” zapraszają na równie atrakcyjny wyjazd. Zabiorą Was do Jakuszyc i Harrachova. W czasie tego wyjazdu “gwoździem” programu będzie instruktaż jazdy na nartach biegowych. Jeden z uczestników wyjazdu nie tylko udzieli kilku niezbędnych wskazówek wszystkim zainteresowanym, ale również zaproponuje i poprowadzi na ciekawą trasę dla początkujących do malowniczej miejscowości Izerka.
Poprzedni artykułMiasto z popiołów – przedpremierowy pokaz
Następny artykułWielkie Głogowskie Dyktando
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.