Łukasz Grass spotka się z mieszkańcami Głogowa

0
658
Baner projektu Aktywny Senior FLIS SZANSA MPiPS
Projekt współfinansowany jest z środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.

W ostatnim czasie mieszkańcy Głogowa mają wyjątkowe okazje spotykać się z znanymi ludźmi. Do Głogowa przyjechała między innymi aktorka Magdalena Zawadzka, krytyk kulinarny Robert Makłowicz, czy w ubiegły piątek (8 lutego) strongman Tomasz Kowal. Teraz mieszkańców Głogowa odwiedzi dziennikarz radiowy i telewizyjny Łukasz Grass. Spotkanie odbędzie się w najbliższa środę (13 lutego) w hotelu Qubus w Głogowie. Organizowanie spotkania jest Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych Flis, Hotel Qubus w Głogowie, Sport Górski Jerzy Górski oraz Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa.

Łukasz Grass urodził się w 1976 roku. Teraz jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Jest szefem informacji Radia TOK FM, a w latach od 2005 roku do 2011 roku był prowadzącym programy: “Polska i świat”, “Magazyn 24 godziny” oraz serwisy informacyjne na antenie TVN 24. Od 2008 roku Łukasz Grass amatorsko uprawia triathlon i biegi długie. Brał udział między innymi w Mistrzostwach Polski na dystansach olimpijskim i długim oraz w zawodach Ironman w Roth. Jest też współzałożycielem i redaktorem naczelnym portalu Akademia Triathlonu. Jest także autorem książki pod tytułem “Trzy mądre małpy”. Jest to polska odpowiedź na książkę Harukiego Murakamiego pod tytułem “O czym myślę, kiedy mówię o bieganiu”. Mieszkańcy Głogowa będą mieli okazje spotkać się z Łukaszem Grassem w najbliższą środę (13 lutego). Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej hotelu Qubus w Głogowie. Początek spotkania planowany jest na godzinę 18.00. Wstęp bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych Flis, Hotel Qubus w Głogowie, Sport Górski Jerzy Górski oraz Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa w Głogowie.

Udział w projekcie oraz materiały szkoleniowe są bezpłatne.

Strona projektowa: www.AktywnySenior.glogow.pl

Logotyp Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Projekt „Aktywny Senior” współfinansowany jest z środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.

Projekt Aktywny Senior - stopka

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.