Jak nie idzie to nie idzie. SPR Chrobry słabszy od Miedzi.

0
611

2012-03-24-Mecz-SPR-Chrobry-Wis-a-P-ock-@Hala-Sportowa-GOS-G-ogów-fot.P.Dudzicki-36

Z meczu na mecz piłkarze ręczni SPR-u Chrobry Głogów znajdują się w coraz to trudniejszej sytuacji. Wczoraj głogowianie ulegli w derbowym pojedynku Miedzi Legnica 23:19 i teraz wspólnie z legniczanami okupują przedostatnią pozycję w ligowej tabeli. Czarna seria w Głogowie trwa, a głogowianie nie potrafią znaleźć recepty na żadnego rywala. Derbowy pojedynek z Miedzią Legnica miał być tym przełomowym i być może będzie, ale z całą pewnością nie dla głogowian. Chyba, że w Głogowie nastąpią zmiany, o których w internecie aż huczy?

Głogowianie przegrywają kolejne spotkanie a ligowi rywale nie zamierzają dostosowywać się do naszego poziomu. SPR Chrobry Głogów wspólnie z Miedzią Legnica plasuje się na przedostatniej pozycji w lidze. Z kolei ich bezpośredni rywale wykorzystują niefrasobliwość obu klubów i zdecydowanie uciekają przed miejscami zagrożonymi spadkiem z ligi. Aby spokojnie myśleć o utrzymaniu w lidze należy zająć bezpieczne, ósme miejsce w tabeli, która obecnie jest poza zasięgiem byłego srebrnego medalisty z Głogowa. Chyba czas na zmiany.

Wczorajsza porażka w Legnicy podtrzymała fatalną passę Chrobrego, który w ostatnich ośmiu porażkach ulegał swoim rywalom. Ciężko sobie przypomnieć tak słabą dyspozycję szczypiornistów, którzy tak naprawdę od dwóch lat (objęcie zespołu przez trenera Markuszewskiego) niczym nie zabłysnęli. Widmo spadku do 1 ligi zaczyna doskwierać nie tylko piłkarzom i działaczom ale przede wszystkim kibicom, którzy poprzez aktywność w internecie chcą zmian w naszym zespole.

A przed szczypiornistami mecze z zespołami z górnej części półki. Już za tydzień głogowianie zmierzą się na własnym parkiecie z liderującym Orlenem Wisła Płock, który z całą pewnością nie odda punktów za darmo. Tydzień później czeka nas kolejne arcy trudne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem będą Azoty Puławy, którzy aktualnie zdają się być trzecią siłą w lidze. Cóż, wszyscy znaliśmy terminarz rozgrywek, w których tak się złożyło każdy punkcik stał się dla Chrobrego niezwykle ważny.

Miedź Legnica – SPR Chrobry Głogów 23:19 (12:9)

Miedź: Kiepulski, Dudek – Gregor 8, Skrabania 6, W.Czuwara 1, Piwko 2, Prątnicki 3, Adamski 2, Droździk 1, Kokoszka, Wojkowski, Kryński, Jarowicz, Wita.
Chrobry: Stachera, Zapora, Kapela – Jankowski 1, Bednarek 1, Płócienniczak 2, Mochocki 2,Gujski 2, Ścigaj 3, Świtała 3, Łucak 3, Płaczek 2, Wysoskiński, Kuta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.