Już jutro ze Ślężą Wrocław

0
403

Sparing Chrobry

Już jutro (09.02.2013) o godz. 11:00 piłkarze Chrobrego Głogów rozegrają swój piąty w tym roku mecz sparingowy. Będzie to tym samym drugie spotkanie na własnym obiekcie. Do tej pory głogowianie zagrali ze Śląskiem Wrocław, Górnikiem Zabrze, GKS-em Katowice i Stilonem Gorzów. Tym razem do Głogowa przyjedzie dobrze już znany głogowskim zawodnikom zespół Ślęży Wrocław. III -ligowiec, który kilka lat temu zdecydowanie postawił na młodzież jest na dobrej drodze po awans do II ligi. Jak na tle takiego zespołu pokażą się podopieczni trenera Ireneusza Mamrota?

Ślęża Wrocław to klub sportowy, który jeszcze 2007 roku występował w wrocławskiej klasie A. Od tego momentu w zespole zaszły duże zmiany, przede wszystkim kadrowe. W klubie postawiono przede wszystkim na młodzież, która z roku na rok coraz lepiej się rozumiała i co ciekawe potwierdzała to awansem do wyższych klas rozgrywkowych. W przeciągu kilku lat zespół ograł się tak mocno, że teraz w dobrym stylu radzi sobie w gronie III ligowców. Po rundzie jesiennej Ślęża plasuje się na pozycji wicelidera a do liderującej Lechii Zielona Góra traci sześć punktów.

Głogowianie podczas okresu przygotowawczego radzą sobie w kratkę, lecz z dotychczasowych spotkań nie należy wyciągać daleko idących wniosków. Trener Ireneusz Mamrot przed startem okresu przygotowawczego zapowiadał, że będzie to najsolidniej przeprowadzony okres w jego dotychczasowej pracy w Głogowie. Z całą pewnością piłkarze odczuwają trudy tej części sezonu, a na efekty będziemy musieli poczekać aż do startu rozgrywek II ligi zachodniej.

Chrobry Głogów – Ślęża Wrocław

sobota, 09.02.2013 godz. 11:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.