Nocna jazda odwołana

0
304

nocna_jazda

Miłośnicy sportów zimowych już jutro mieli być na Łysej Górze. Niestety pogoda nie dopisała a Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji zostało zmuszone do odwołania wyjazdu. Narciarze mieli bawić się w nocnej aurze na doskonale przygotowanym wyciągu w Dziwiszowie. Wyjazd zaplanowany na piątek (01.02.2012) nie dojdzie do skutku.

Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak planowało w najbliższy piątek pojechać na Nocną Jazdę na Łysą Górę, gdzie miały się odbyć darmowe zajęcia nauki jazdy na nartach przeprowadzone przez instruktora narciarstwa. Ze względu na wzrost temperatury Nocne Jazdy zostały odwołane i tym samym odwołano również wyjazd z Głogowa.

Chcieliśmy w okresie ferii zaproponować darmowe szkolenie narciarskie dla początkujących, ponieważ wyjazd na Łysą Górę został odwołany postanowiliśmy opłacić instruktora na najbliższym wyjeździe do Jańskich Łaźni 10 lutego – mówi Bartosz Ławrowski – prezes STiR Zwiedzak. Dzięki temu osoby, które rozważały rozpoczęcie nauki jazdy na nartach będą mogły zrobić to pod okiem instruktora i to bez dodatkowych opłat – dodaje prezes stowarzyszenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr. tel: 605 117 272

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł15 – latek za kierownicą
Następny artykułStudenci PWSZ na wystawie rzemieślniczej w Cottbus
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)