Nocna jazda odwołana

0
389

nocna_jazda

Miłośnicy sportów zimowych już jutro mieli być na Łysej Górze. Niestety pogoda nie dopisała a Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji zostało zmuszone do odwołania wyjazdu. Narciarze mieli bawić się w nocnej aurze na doskonale przygotowanym wyciągu w Dziwiszowie. Wyjazd zaplanowany na piątek (01.02.2012) nie dojdzie do skutku.

Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak planowało w najbliższy piątek pojechać na Nocną Jazdę na Łysą Górę, gdzie miały się odbyć darmowe zajęcia nauki jazdy na nartach przeprowadzone przez instruktora narciarstwa. Ze względu na wzrost temperatury Nocne Jazdy zostały odwołane i tym samym odwołano również wyjazd z Głogowa.

Chcieliśmy w okresie ferii zaproponować darmowe szkolenie narciarskie dla początkujących, ponieważ wyjazd na Łysą Górę został odwołany postanowiliśmy opłacić instruktora na najbliższym wyjeździe do Jańskich Łaźni 10 lutego – mówi Bartosz Ławrowski – prezes STiR Zwiedzak. Dzięki temu osoby, które rozważały rozpoczęcie nauki jazdy na nartach będą mogły zrobić to pod okiem instruktora i to bez dodatkowych opłat – dodaje prezes stowarzyszenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr. tel: 605 117 272

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.