Walentynki na rockowo

0
453

Za nieco ponad dwa tygodnie (14 lutego) obchodzić będziemy Święto Zakochanych, czy Walentynki. To święto budzi sporo kontrowersji. Jedni uważają, że należy je kultywować i ten dzień spędzić w towarzystwie ukochanej osoby, inni mówią o komercyjnej stronie święta, które jest nastawione tylko na zysk z walentynkowych prezentów i romantycznych kolacji. Niezależnie jednak, czy obchodzimy Święto Zakochanych, czy nie – można skorzystać z oferty przygotowanej na ten dzień.

Walentynki, czyli Święto Zakochanych, które obchodzone będzie za dwa tygodnie (14 lutego) wszystkim kojarzy się z wszechobecnym romantyzmem i wyznawaniem miłości. Jednak Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday ma nieco inny pomysł na spędzenie Święta Zakochanych. Za dwa tygodnie w piątek (15 lutego) odbędzie się koncert pod nazwą Rockowe Walentynki. W czasie tego koncertu mieszkańcy Głogowa będą mogli posłuchać dwa zespoły: Trzynasta w Samo Południe oraz Kim Nowak.

Zespół Trzynasta w Samo Południe to laureat XV edycji Mayday Rock Festival 2011. Ten wrocławski zespół zachwycił także jury polsatowskiego programu Must Be The Music. Trzynasta w Samo Południe zaprezentuje wysokoenergetyczny rock’n’roll z elementami hard rocka, bluesa i southern. Kim Nowak to rockowa odsłona braci Waglewskich (znanych również jako Fisz i Emade) i Michała Sobolewskiego. W ich muzyce słychać inspiracje rockiem lat 60-tych i alternatywą lat 90-tych. Niebanalne połączenie surowości i mroku z dynamiką i energią rockowego przekazu.

Koncert odbędzie się 15 lutego (piątek) o godzinie 19.00 (wejście od godziny 18.30). Za wejściówkę będzie trzeba zapłacić 15 złotych w przedsprzedaży oraz 20 złotych w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.