Gimnazjum w Jerzmanowej znowu górą

0
490

Młodzież z Gimnazjum imienia Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej znana jest ze swojego talentu do kręcenia filmów. Grupa Unpluggge, co jakiś czas bierze udział w różnego rodzaju konkursach filmowych i wiele z nich kończy się nagrodą na młodzieży z Jerzmanowej. Ostatnio grupa filmowa z Jerzmanowej wzięła udział w konkursie organizowanym przez firmę Tesco pod nazwą “Zdrowo najedzeni”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie filmu, który będzie opowiadać o zdrowym jedzeniu. Konkurs został podzielony na dwa etapy. W drugim etapie grupa Unpluggged został wyróżniona i znalazła się na trzecim miejscu.

Młodzi filmowcy z Publicznego Gimnazjum imienia Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej znowu górą. Grupa Unpluggged została wyróżniona w kolejnym konkursie Tesco dla szkół. Konkurs pod nazwą “Zdrowo najedzeni” został podzielony na dwa etapy. W pierwszy etapie swoich faworytów wybierali internauci poprzez głosowanie na oficjalnej stronie konkursu. Internauci wybrali trzy najlepsze firmy, które otrzymały nagrody. Jednak na tym nie kończyła się rywalizacja. Połowa uczestników, czyli filmy, które uplasowały się na miejscach od 4 do 438 zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu. Na tym etapie głos miało jury konkursu w składzie: Beata Rożek z Tesco Polska, Robert Makłowicz, pasjonat kuchni z całego świata, Anna Kazakow , trenerka rozwoju osobistego, Justyna Marszałkowska – Jakubik, dietetyk, Mirosław Jakubik, operator i montażysta filmowy oraz doktor Katarzyna Okręglicka, dietetyk – reprezentująca partnera konkursu firmę Żywiec Zdrój. Jury wybrało siedem prac najciekawszych i najoryginalniej prezentujących wykorzystanie zasad zdrowego i rozsądnego odżywiania się. Ich autorzy wygrali mini kamery HD dla wszystkich członków zespołów, nowoczesną pracownie multimedialną o wartości 16 tysięcy złotych dla szkoły oraz tablet dla nauczyciela – opiekuna grupy filmowej. Wśród nagrodzonych grup filmowych znalazła się grupa Unpluggged. Filmowcy z Jerzmanowej, którzy przygotowali teledysk do piosenki “Będę jadł cię w aucie” uplasowali się na trzecim miejscu.

Przypominamy, że w konkursie Tesco dla szkół – “Zdrowo najedzeni” udział brało także Gimnazjum numer 2 imienia Ireny Sendler w Głogowie. Zespół Fruit Team z Gimnazjum numer 2 zajęło 29 miejsce w głosowaniu internautów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.