Zjazd do kopalni i narty z burmistrzem

0
458

Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już jutro (13 stycznia) wolontariusze wyjdą na ulicę, aby zebrać pieniądze dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Jednak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórka do puszek. To także sztaby w niemal wszystkich miastach Polski, gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy towarzyszące. W tym roku w całej Polsce będzie około 1500 sztabów. Jeden z nich oczywiście znajdzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Swój czas będą miały także Polkowice i jak co roku przygotowano wyjątkowe atrakcje, które można wylicytować. Wśród nich między innymi.. zjazd do kopalni oraz wyjazd na narty z burmistrzem Polkowic.

Już jutro (13 stycznia) rozpocznie się wielkoorkiestrowe szaleństwo, czyli 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce znajdzie się ponad 1500 sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w których odbędą się różnego rodzaju imprezy towarzyszące. Prym wśród nich wiodą licytacje i aukcje charytatywne. Także w sztabie w Polkowicach nie zabrakło licytacji i jak co roku mieszkańcy Polkowic mogą skorzystać z wyjątkowych atrakcji. Już od ubiegłego poniedziałku (7 stycznia) trwają aukcje telefoniczne. Mieszkańcy Polkowic mogą wylicytować zjazd do kopalni ZG Rudna Polkowice oraz wyjazd na narty z burmistrzem Polkowic, Wiesławem Wabikiem. Pierwsza aukcja, czy zjazd do kopani to oferta, której nie znajdzie się w żadnym katalogu biura podróży. Zwycięzca tej aukcji wybierze się na wycieczkę kilometr pod ziemię. Ważna informacją jest to, że na wycieczkę może wybrać się aż pięć osób, które poda najwyższą cenę. Każdy chętny, aby wybrać się na taką wyjątkową wycieczkę powinien zadzwonić pod numer telefonu 76 846 40 81 i zaproponować kwotę. Dzwonić można jeszcze dzisiaj (12 stycznia) do godziny 20.00 oraz jutro (13 stycznia) do godziny 18.00. Wycieczka do kopalni odbędzie się 26 stycznia o godzinie 7.00.

Kolejna wyjątkowa aukcja proponowana przez sztab w Polkowicach to wyjazd na narty z burmistrzem Polkowic, Wiesław Wabik. Wszyscy zainteresowani powinien zadzwonić pod numer telefonu: 600 340 330 i podać kwotą, którą chciałby przekazać. Aukcja zakończy się w niedziele (13 stycznia) o godzinie 20.00. W ubiegłym roku aukcje wygrał Marek Borkowski, który za możliwość wyjechania na narty z burmistrzem, Wiesławem Wabikiem zapłacić 2012 złotych. Kilka tygodnie później panowie wybrali się na stok w Szpindlerowym Młynie, jednym z najciekawszych narciarskich kurortów w Czechach. Przejazd, lunch i karnety sfinansował burmistrz, Wiesław Wabik.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.