Prezes SPR-u do dyspozycji mieszkańców

0
343

2012-03-24-Mecz-SPR-Chrobry-Wis-a-P-ock-@Hala-Sportowa-GOS-G-ogów-fot.P.Dudzicki-02

Stowarzyszenie SPR Chrobry Głogów wychodzi z nową inicjatywą do mieszkańców Głogowa. Od przyszłego tygodnia każda osoba zainteresowana klubem ma możliwość dołożenia swojej cegiełki do działalności klubu. W każdy poniedziałek w godz. 13.00-15.00 prezes SPR-u Lucjan Skrobuk będzie do dyspozycji mieszkańców miasta.

Od początku nowego roku, w stowarzyszeniu nastały duże zmiany. Posadę nowego prezesa objął Lucjan Skrobuk, który już od początku swojej działalności chciałby poznać opinię sympatyków na temat klubu. W związku z tym, od dziś w każdy poniedziałek każda osoba może spotkać się z prezesem i porozmawiać na tematy dotyczące klubu. Lucjan Skrobuk będzie dostępny w godzinach 15:00-17:00 w hali widowiskowo-sportowej w Głogowie, w biurze na pierwszym piętrze.

Jeśli masz sugestie dotyczące funkcjonowania głogowskiego szczypiorniaka zapraszamy!

Poprzedni artykułRadni miejscy zatwierdzili budżet
Następny artykułW Gminie Kotla wykorzystali szanse
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.