Sylwester na rockowo (CMigrator copy 1)

0
413

18-11-2012-rockowy-sylwester-plakatJuż za dwa dni (31 grudnia) obchodzić będziemy sylwestra. Dla wielu jest to wyjątkowa noc, którą chcą spędzić w wyjątkowy sposób. Trwa, więc sylwestrowe szaleństwo, w czasie którego każdy zastanawia się gdzie spędzić tą sylwestrową noc. Cześć mieszkańców Głogowa zapewne wybierze się na bal do restauracji, cześć znajdzie się na domowych imprezach. Można także ze Stowarzyszeniem Turystyki i Rekreacji “Zwiedzak” wybrać się na sylwester na stoku lub w kinie Helios w Lubinie powitać Nowy Rok w czasie maratonu filmowego. Także Miejskie Centrum Kultury Mayday ma propozycje dla mieszkańców Głogowa. W tym roku sylwestra można spędzić na rockowo z laureatami Mayday Rock Festival. Główną gwiazdą tej sylwestrowej nocy będzie zespół Acid Drinkers.

Mocne gitarowe brzmienie, pogo i charakterystyczne wokale, a to wszystko w sylwestrową noc? Czemu nie. Na taki właśnie pomysł wpadł Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, który w tym roku organizuje Rockowego Sylwestra z Mayday Rock Festival. Zabawa odbędzie się w Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday przy ulicy Perseusza 11. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30. Wśród atrakcji, które przygotowali organizatorzy dla mieszkańców Głogowa będzie: koncert Laureata Publiczności XVI Mayday Rock Festival, koncert Laureata Jury XVI MRF oraz koncert głogowskiego zespołu Factory. Gwiazdą rockowej, sylwestrowej nocy będzie zespół Acid Drinkers. Po północy odbędzie się ROCKOTEKA. Koniec zabawy planowany jest o godzinie 2.00 na ranem. Bilet na Rockowy Sylwester kosztuje 60 złotych od osoby.

Dodatkowym plusem rockowego sylwestra jest fakt, że o tym, kto uświetni tą noc dowiemy się dopiero w najbliższą niedziele (30 grudnia), czyli dopiero dzień przed koncertem. A to wszystko, dlatego, że to właśnie w niedziele (30 grudnia) odbędzie się koncert finałowy Mayday Rock Festival, w czasie którego poznamy laureatów. O tytuł ten walczyć będą: Amnezja z Warszawy, Titanium z Ostrowa Wielkopolskiego, Headup z Wrocławia, Fairy Tale Show z Ząbkowic Śląskich, Envia z Poznania, The G(H)OST z Gostynia oraz Stage 66 z Poznania. Koncert finałowy rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp na koncert kosztuje 10 złotych od osoby.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.