X Noworoczny Marszobieg “Nie Jesteś Sam”

0
379

50014

W Nowy Rok o godz. 14:00 Stare Miasto w Głogowie zamieni się w centrum sportowe, na którym odbędzie się X edycja Noworocznego Marszobiegu “Nie Jesteś Sam”. Centrum Sportowe “Głogowski Triathlon” zaprasza wszystkich, którzy poprzez ruch chcieliby wspomóc tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej – W naszym przedsięwzięciu nie jest ważny wynik a udział we wspólnej zabawie. Każdy kto pierwszego stycznia przyniesie jakieś produkty pomoże najbardziej potrzebującym – zaprasza Jerzy Górski, organizator. 

Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans około 1 km, który pokonać można zarówno biegnąc jak i spacerując. Zgłoszenia do startu organizatorzy przyjmują już od godz. 12:00. Każdy kto przyniesie żywność długoterminową co najmniej  (7 produktów kaszę, ryż, mąkę, cukier, olej, makron, konserwę) w zamian otrzyma pamiątkowa koszulkę uczestnictwa i certyfikat z numerem,  który będzie brała udział w losowaniu  nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

Pomoc dla najuboższych dzieci i ich rodzin stoi na pierwszym planie noworocznego startu. W ubiegłym roku, dzięki wsparciu mieszkańców Głogowa uzbierano ponad 4,5 tony żywności, którą przekazano najbardziej potrzebującym.

Organiazacją X edycji Noworocznego Marszobiegu zajęły się: Głogowski Triathlon, Gmina Miejska Głogów, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gmina Pęcław, Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, Stowarzyszenie SZANSA, Kościół Baptystów, Szkoła Aslan.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.