Walentynkowy Andrzej Piaseczny

0
758

19-12-2012-andrzej-piasecznyZa kilka dni obchodzić będziemy wyjątkową noc w roku, czyli sylwester. W tym dniu (31 grudnia) większość z nas będzie żegnać stary 2012 rok i witać nowy 2013 rok. Jednak cześć z nas swoimi myślami wybiega już nieco dalej niż sylwester, czyli do walentynek. To święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Walentynki to czas, w którym warto jest wyznać miłość ukochanej osobie. Mieszkańcy Głogowa będą mogli zrobić to dwa dni później, czyli 16 lutego 2013 roku w czasie koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Wtedy to na scenie MOK – u pojawi się Andrzej Piaseczny.

Walentynki dla większości to czas, w którym warto wyznać sobie miłość. Będzie można to zrobić także w czasie koncertu, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. W zeszłym roku w czasie walentynkowego koncertu wystąpiła Ewa Farna, która porwała głogowską publiczność. W czasie miłosnych koncertów mieszkańcy Głogowa mieli także okazje wysłuchać Ani Wyszkoni i Kayah. Tym razem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie wystąpi Andrzej Piaseczny. Koncert odbędzie się 16 lutego o godzinie 19.00. W przedsprzedaży bilety można kupić za 50 złotych od osoby. W dniu koncertu za wejście będzie trzeba zapłacić 60 złotych. Bilety można nabyć w Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów cieszących się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Andrzej Piaseczny jest laureatem wielu nagród między innymi: Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych i platynowych płyt. Wokalista najbardziej znany jest z takich przebojów jak: “Imię deszczu”, “Niecierpliwi”, “Prawie do nieba”, “Chodź, przytul, przebacz”, “Rysowane Tobie”, “Czy Śniadanie do łóżka”. Andrzej Piaseczny dał się ostatnio poznać przy współpracy z Sewerynem Krajewskim. Wokaliści w listopadzie wspólnie nagrali płytę pod nazwą “Świąteczne premiery”. Zaś płyta Andrzeja Piasecznego pod nazwą “Spis Rzeczy Ulubionych” została skomponowana przez Seweryna Krajewskiego.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.