Chrobry Głogów S.A odzyskuje nowe tereny

0
528

Stadion , obiekty sportowe

Jeszcze kilka lat temu Głogowskie Obiekty Sportowe straszyły wyglądem. Aktualnie jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Głogowie. Pływalnia Chrobry, baseny odkryte, Hala Widowiskowo-Sportowa, korty tenisowe czy Stadion Miejski cieszy się coraz większym zainteresowaniem także ze strony mieszkańców. Na tym się jednak nie zakończy. Chrobry Głogów S.A jest w trakcie odzyskiwania terenów miedzy sztuczną płytą a stacją Orlen. Obecnie w tym miejscu znajduje się ciągle pomniejszająca się góra ziemi, a w przyszłości ma tam powstać profesjonalny Skate Park.

Dziś każdy może dołożyć swoją cegiełkę do rozbudowy głogowskich obiektów sportowych. Ziemia, która stała się pozostałością po przebudowie stadionu czeka na nowych nabywców – Wielka góra ziemi, piachu i gruzu pozostawiona po budowie kompleksu basenów powoli znika. A Chrobry Głogów odzyskuje teren tuż za trzecią płytą. Planuje się stworzenie na jego części skateparku. Ale nim ruszy budowa konieczne jest wywiezienie reszty ziemi przemieszanej z gruzem. To idealny materiał do wyrównania terenu lub zasypania wyrobisk – informuje www.chrobry-glogow.pl

Z oferty zdążyło już skorzystać kilka przedsiębiorstw. Zapraszamy inne firmy do podobnej formy współpracy. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerami telefonów:

– Tomasz Krzymiński :  504 273 190
– Marcin Bury : 504 273 474

Poprzedni artykułŚwięta, święta i po świętach..
Następny artykułKolędowanie z sukcesem dla Grębocic
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.