Ostatni seans DKF w tym roku

0
475

Za tydzień (24 grudnia) będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. To oznacza, że teraz większość z nas uczestniczy w gorączkowych przygotowaniach do świąt: kupuje prezenty dla swoich najbliższych, myśli o ubieraniu choinki oraz przygotowuje produkty niezbędne do przygotowania kolacji wigilijnej. W wielu domach mają miejsce także wielkie świąteczne porządki. Takie świąteczne przygotowania mogą zmęczyć, dlatego warto pomyśleć o jakieś formie przedświątecznego relaksu. Może nim być seans filmowy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Miejskim Ośrodku Kultury. W przedświąteczny czwartek (20 grudnia) mieszkańcy Głogowa będą mogli zobaczyć komedie Woody’ego Allen’a pod tytułem “Zakochani w Rzymie”.

W najbliższy czwartek (20 grudnia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się ostatni seans filmowy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, który odbędzie się w 2012 roku. Mieszkańcy Głogowa będą mieli okazje zobaczyć komedie w reżyserii Woody’ego Allen ‘a pod tytułem “Zakochani w Rzymie”. Woody Allen jest także autorem scenariusza do filmu. Komedia ta opowiada o Amerykanach i Włochach, którzy w Wiecznym Mieście (Rzymie) zmagają się z licznymi miłosnymi perypetiami. Film podzielony jest na kilka wzajemnie przenikających się nowel. Wszystkie te historię łączy jedno – Rzym. W “Zakochani w Rzymie” będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Alec Baldwin, Roberto Benigni , Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg , Greta Gerwig , Ellen Page, Alessandro Tiberi, Flavio Parenti oraz sam Woody Allen. Seans filmu w Miejskim Ośrodku Kultury rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych od osoby. Można także wykupić karnet w cenie 35 złotych, który pozwoli nam obejrzeć dowolnych pięć seansów w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Miejskim Ośrodku Kultury. Istnieje także możliwość wykorzystania zaległych karnetów.

Przypominamy także, że już od nowego roku kalendarzowego 2013 kinomaniacy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego będą mogli oglądać dwa razy więcej filmów. Wszystko to, dlatego, że seanse filmowe będą odbywać się nie raz, a dwa razy w miesiącu. Pierwszy seans w 2013 roku planowany jest na 10 stycznia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.