SPR Chrobry rozpoczyna drugą rundę

0
304

Tegoroczny sezon piłki ręcznej nie budzi wielu pozytywnych emocji. Zaledwie trzy zwycięstwa i jeden remis w 11 spotkaniach to zdecydowanie za mało. Już dziś (05.12 godz. 18:00) rozpoczyna się runda rewanżowa, a szczypiorniści Chrobrego Głogów maja jedną z ostatnich szans na odbudowanie zaufania własnych kibiców.

Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się zwycięstwem głogowian 28:22, oby dziś około godz. 20:00 również “nasi” schodzili z parkietu w dobrych nastrojach.

Bez zwycięstwa na wyjeździe.

Nasz dzisiejszy rywal nie może się pochwalić lepszymi wynikami od głogowian. Pogoń po jedenastu kolejkach nadal pozostaje bez zwycięstwa na wyjeździe. Mało tego, ostatnie 5 spotkań w wykonaniu graczy ze Szczecina kończyło się ich porażkami. Pomimo tak słabej postawy, dzisiejszy rywal znajduje się tuż tuż za plecami SPR-u.

Jak nie teraz to kiedy?

Głogowianie od 4 meczy nie potrafili znaleźć sposobu na rywala. Biorąc pod uwagę przedsezonowe zapowiedzi, dorobek punktowy wygląda gorzej niż można się było spodziewać. Trener Markuszewski ma duży kłopot ze stabilizacją składu, a jego podopieczni mówią otwarcie, że morale w zespole zdecydowanie spadają. Sposób na rozwiązanie problemów jest jeden – zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu z beniaminkiem.

SPR Chrobry Głogów – Pogoń Gaz-System Szczecin

środa 05.12.2012 godz. 18:00

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚwiąteczna Beata Bednarz i kiermasz charytatywny
Następny artykułDzieci z Gminy Żukowice przygotowały Barbórkę
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)