SPR Chrobry rozpoczyna drugą rundę

0
369

Tegoroczny sezon piłki ręcznej nie budzi wielu pozytywnych emocji. Zaledwie trzy zwycięstwa i jeden remis w 11 spotkaniach to zdecydowanie za mało. Już dziś (05.12 godz. 18:00) rozpoczyna się runda rewanżowa, a szczypiorniści Chrobrego Głogów maja jedną z ostatnich szans na odbudowanie zaufania własnych kibiców.

Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się zwycięstwem głogowian 28:22, oby dziś około godz. 20:00 również “nasi” schodzili z parkietu w dobrych nastrojach.

Bez zwycięstwa na wyjeździe.

Nasz dzisiejszy rywal nie może się pochwalić lepszymi wynikami od głogowian. Pogoń po jedenastu kolejkach nadal pozostaje bez zwycięstwa na wyjeździe. Mało tego, ostatnie 5 spotkań w wykonaniu graczy ze Szczecina kończyło się ich porażkami. Pomimo tak słabej postawy, dzisiejszy rywal znajduje się tuż tuż za plecami SPR-u.

Jak nie teraz to kiedy?

Głogowianie od 4 meczy nie potrafili znaleźć sposobu na rywala. Biorąc pod uwagę przedsezonowe zapowiedzi, dorobek punktowy wygląda gorzej niż można się było spodziewać. Trener Markuszewski ma duży kłopot ze stabilizacją składu, a jego podopieczni mówią otwarcie, że morale w zespole zdecydowanie spadają. Sposób na rozwiązanie problemów jest jeden – zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu z beniaminkiem.

SPR Chrobry Głogów – Pogoń Gaz-System Szczecin

środa 05.12.2012 godz. 18:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.