Świąteczna Beata Bednarz i kiermasz charytatywny

0
551

19 dni zostało do świąt Bożego Narodzenia. Głogowski Ratusz ma już założoną czapkę, na ulicach świecą świąteczne ozdoby, a jutro (6 grudnia) wszystkie grzeczne dzieci odwiedzi święty Mikołaj. Żeby jednak jeszcze bardziej poczuć ciepły i świąteczny klimat nie trzeba czekać. Wystarczy przyjść w najbliższą sobotę (8 grudnia) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Tam odbędzie się koncert polskiej piosenkarki – Beaty Bednarz. Na scenie towarzyszyć będą jej głogowskie sekcje z Miejskiego Ośrodka Kultury.  W tym dniu będzie także okazja do zrobienia czegoś dobrego i kupienia drobiazgu na kiermaszu pod nazwą “Gwiazdkowe niespodzianki”.

Już niedługo każdy z nas zostanie “wciągnięty” w wir świątecznych przygotowań. Będziemy planować zakupy prezentów, sprzątać i przygotowywać wigilijne potrawy. W tym czasie myślimy o obdarowaniu najbliższych. Warto jednak pomyśleć także o pomocy innym. Mieszkańcy Głogowa okazje ku temu będą mieli już w następną sobotę (8 grudnia) w Miejskim Ośrodku Kultury. Odbędzie się tam koncert charytatywny na rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie Domu Pomocy Społecznej w Głogowie. Gwiazdą koncertu będzie Beata Bednarz, która zaśpiewa najpiękniejsze kolędy oraz utwory ze swojej płyty pod nazwą “Świątecznie”. Wokalistce na scenie towarzyszyć będą sekcje z Miejskiego Ośrodka Kultury: Dziecięce Studio Muzyczne Yoopie, Sekcja Rozwoju Talentów Muzycznych oraz Chór Space of Grace. Biletem wstępu na koncert będzie zakup cegiełki, które będą do nabycia przed wejściem na salę widowiskową MOK-u.

Wydarzeniom artystycznym na scenie towarzyszyć będzie kiermasz pod nazwą “Gwiazdowe niespodzianki”. Będzie można znaleźć na nim drobiazgi świąteczne i dekoracje wykonane w ośrodku dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie Domu Pomocy Społecznej w Głogowie. Kiermasz rozpocznie się w następną sobotę (8 grudnia) o godzinie 15.00, a zakończy się o godzinie 17.00. Świąteczne drobiazgi będzie można kupować na holu w Miejskim Ośrodku Kultury. Tego samego dnia o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert Beaty Bednarz.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.