Tragiczny weekend w Głogowie

0
436

W miniony weekend (od 30 listopada do 2 grudnia) w Głogowie miało miejsce sporo tragicznych wydarzeń. W ubiegły piątek (30 listopada) trzy osoby zostały potrącona na przejściu dla pieszych na osiedlu Piastów Śląskich. W sobotę (1 grudnia) zaś głogowscy policjanci znaleźli zwłoki 37 – letniej kobiety oraz mężczyznę, który popełnił samobójstwo.

W ubiegłą sobotę (1 grudnia) o godzinie 16.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie otrzymali zgłoszenie o strzale w jednym z głogowskich mieszkań przy ulicy Armii Krajowej. W Na miejscu okazało się, że 77 – letni mężczyzna popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę z broni krótkiej. – Na miejscu znaleziono list pożegnalny. Nie ujawniliśmy także udziału osób trzecich, dlatego twierdzimy, że było to samobójstwo – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Mężczyzna strzelał z broni, którą posiadał nielegalnie. W mieszkaniu przebywała także żona 77-latka. Według policjantów jest jednak poza podejrzeniami, ponieważ jest osobą niewidomą i nie mogłaby przyczynić się do śmierci swojego męża.

Także w sobotę (1 grudnia) policjanci ujawnili ciało 37 – letniej kobiety. – Zwłoki kobiety znaleziono w mieszkaniu przy ulicy Perseusza. Na razie nie chciałbym się wypowiadać na temat tej śmierci – mówi Bogdan Kaleta. Dzisiaj (3 grudnia) miała odbyć się sekcja zwłok 37 – letniej kobiety. Nie oficjalnie dowiedzieliśmy się, że w mieszkaniu tym znajdowała się melina.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.