Puchar dla “patrolówki”

0
607

Praca policjanta to duży stres i odpowiedzialność. Każda możliwość relaksu i odprężenia jest niezmiernie potrzebna. Wiedzą o tym szefowie Powiatowej Komendy Policji w Głogowie, którzy raz po raz, organizują dla swoich podopiecznych zawody sportowe. Już po raz czwarty został zorganizowany halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów. Rywalizacja toczyła się podczas minionego weekendu na hali sportowej jednostki wojskowej w Głogowie. Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Sekcji Patrolowej Wydziału Prewencji. 

W turnieju zorganizowanym przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Głogowie, uczestniczyło 7 drużyn reprezentujących poszczególne wydziały Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Po zażartej ale jak najbardziej fair walce, pierwsze miejsce przypadło Sekcji Patrolowej. Drugą lokatę zajął zespół reprezentujący Wydział Dochodzeniowo-Śledczy, zaś na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Poprzedni artykułSingle i remiksy w MOKU
Następny artykułMikołajki w Tropical Islands ze Zwiedzakiem
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.