Zapowiedź: Powen Zabrze – SPR Chrobry Głogów

0
545

Niezwykle ważny mecz, czeka dziś szczypiornistów Chrobrego Głogów. Spr będzie dziś w Zabrzu bronił 6 pozycji w tabeli. Powen, który traci do głogowian zaledwie punkt, włoży w ten mecz mnóstwo walki, tak aby udowodnić, że to im należy się to miejsce. Natomiast podopieczni trenera Markuszewskiego będą walczyć nie tyle co o miejsce, co o rehabilitacje za poprzednie spotkanie w Głogowie. Były zawodnik Chrobrego, Kazimierz Kotliński w wywiadzie dla serwisu Powen-u Zabrze zaznacza, że Chrobry dysponuje wyrównanym zespołem, dzięki czemu jest w stanie pokonać każdego. Szkoda, że brakuje koncentracji.

– Jak każdemu zespołowi tak i Chrobremu raz coś wychodzi, raz nie. Jest to drużyna, która na każdej pozycji ma wartościowych zawodników. Jest kim dokonywać zmian. Kiedy bronią ostro i wyciągają z tego kontry, wtedy udaje im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jak brakuje skuteczności, przegrywają – mówił dla serwisu Powen Zabrze, były piłkarz Chrobrego, Kazimierz Kotliński.

Największym problemem szczypiornistów, jest koncentracja przez całe spotkanie, a dokładniej jej brak. Głogowianie nie potrafią utrzymać dobrej dyspozycji przez pełne 60 minut. Grając momentami bardzo dobrą piłkę ręczną, oddaję rywalowi punkty bez większego wysiłku. Najwyższy czas być bezlitosnym zespołem, który skrupulatnie wykorzystuje każdy błąd przeciwnika.

Powen Zabrze – SPR Chrobry Głogów

sobota 17.11.2012 godz.18:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.