W ¼ pucharu ze Stalą Mielec

0
415

31 listopada w Płocku odbyło się losowanie par ¼ Pucharu Polski. Dla szczypiorniaka z Głogowa okazało się średnio szczęśliwe. Nie trafiliśmy na dominatorów polskiej ligi – Wisła Płock, Vive Kielce – ale przeciwnik z Mielca, należy do grona tych, z którymi o awans będzie niezmiernie ciężko. Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 grudnia w Mielcu, rewanż tydzień później (12.12) w Głogowie. Co ciekawe, oba zespoły 24 listopada rozegrają ze sobą spotkanie w ramach 10 kolejki PGNiG Superligi.

SPR Stal Mielec to zespół z którym głogowianie mierzyli się niejednokrotnie. W ostatnich czterech spotkaniach to piłkarze z mielca 3-krotnie schodzili z parkietu zwycięsko, Chrobremu udało się wygrać raz. W ligowej tabeli obie ekipy dzielą dwie pozycje. Stal Mielec po niezłym starcie sezony plasuje się na 4 pozycji z przewagą 3 punktów nad głogowianami.

Puchar rządzi się jednak swoimi prawami. Na portalach społecznościowych widnieje przekonanie o dużych szansach na półfinał. Stawiane jest jedno pytanie. Czy SPR Chrobry Głogów podejdzie do rywalizacji pucharowej na tyle poważnie by włączyć się w walkę o zdobycie pucharu? Przekonamy się jeszcze w tym roku.

Komplet par ¼ Pucharu Polski

Tauron Stal Mielec – SPR Chrobry Głogów
MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. – KS Vive Targi Kielce
Orlen Wisła Płock – Gaz-System Pogoń Szczecin
KS Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.