Halloween: Coom In Pub bawił się do rana

0
671

Wieczór Halloween za nami. Jak pokazują statystyki, nasi rodacy coraz chętniej biorą udział w świętowaniu nocy z 31 października na 1 listopada. A jak to jest z mieszkańcami naszego miasta? Postanowiliśmy to sprawdzić. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo Halloween-owe nastroje widać było gołym okiem. Nie wszyscy organizatorzy tego dnia powinni być jednak dumni, zacznijmy jednak od rzeczy przyjemniejszych.

Już od godz. 20:00 w głogowskim Pubie Coom In robiło się tłoczno. Mashup Party, którego organizatorem jest głogowska grupa DiGitaL Collective, tym razem odbył się w pełni spontanicznie. Zaczęło się od utworzenia wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook, a skończyło późno nad ranem. Podobno w noc Halloween można się nieźle przestraszyć? Nie tym razem. W grupie pozytywnie nastawionych osób nic nikomu nie mogło się przydarzyć i nie przydarzyło. Energią biło już daleko przed klubem, gdzie spotkać można było osoby zmierzające w jednym kierunku – Coom In.

Zawsze jesteśmy na tak. Robimy wszystko by “twórczość” w naszym mieście nie zaginęła. Mamy grupę ludzi, która ciągnie ten wózek. Cieszymy się, że spotkał nas tak duży odzew i już dziś zapraszamy na ciąg dalszy. DGL Team! – komentował DJ Zap, jeden z głównych organizatorów wydarzenia.

Stolik dj-ski zgotował wczoraj (31 października) głogowianom niezłą ucztę. W rytmie hip-hopu, reggae, dnb oraz co tylko im do głowy przyszło bawił się wczoraj Coom In. Dużą atrakcją były remiksy na żywo, które w większości, wychwytywało czujne ucho przybyłych gości. Jedno jest pewne – wszyscy, którzy odwiedzili tego wieczoru głogowski Skarbek, nie żałowali tego wyboru. Pełny parkiet do późnych godzin nocnych i atmosfera zabawy zasługuje na pięć z plusem.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.