Marzena i Bartosz Ławrowscy opowiedzą o podróży nad Bajkał

0
413

Marzena i Bartosz Ławrowscy, na co dzień działają w Głogowskim Stowarzyszeniu Turystyki i Rekreacji “Zwiedzak”. Za pomocą stowarzyszenia wyciągają mieszkańców Głogowa na różnego rodzaju wycieczki. Są wycieczki z cyklu “Zamki Dolnego Śląska”, wspólne wyjazdy na narty między innymi w Sylwestra oraz wyjazdy na koncerty i inne ciekawe miejsca. Jednak Marzena I Bartosz Ławrowscy podróżują też tylko we dwoje. Zwykle jest to bardzo ciekawy zakątek świata, o którym warto opowiadać. O jednej z takiej podróży będzie można usłyszeć już w najbliższy wtorek (23 października) w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej w Głogowie. Głównym tematem spotkania będzie podróż głogowskiej pary podróżników nad Bajkał.

Marzena i Bartosz Ławrowscy, na co dzień działają w Głogowskim Stowarzyszeniu Turystyki i Rekreacji “Zwiedzak”. Za pomocą stowarzyszenia wyciągają mieszkańców Głogowa na różnego rodzaju wycieczki. Są wycieczki z cyklu “Zamki Dolnego Śląska”, wspólne wyjazdy na narty między innymi w Sylwestra oraz wyjazdy na koncerty i inne ciekawe miejsca. Jednak Marzena I Bartosz Ławrowscy podróżują też tylko we dwoje. Zwykle jest to bardzo ciekawy zakątek świata, o którym warto opowiadać.  O jednej z takiej podróży będzie można usłyszeć już w najbliższy wtorek (23 października) w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej w Głogowie. Głównym tematem spotkania będzie podróż głogowskiej pary podróżników nad Bajkał.

Mieszkańcy Głogowa lubią podróżować i lubią słuchać o podróżach innych. Świadczy o tym chociażby fakt dużego zainteresowania wycieczkami oraz spotkaniami podróżniczymi. Zwłaszcza spotkanie podróżnicze cieszą się zainteresowaniem wśród osób, które lubią podróżować “palcem po mapie”. Dzięki podróżnikom, którzy opowiadają o swoich przygodach mieszkańcy Głogowa mogą poczuć się tam jakby sami tam byli. Już w najbliższy wtorek (22 października) będzie można, więc pojechać “Busem nad Bajkał”, bo tak zatytułowane jest spotkanie z Marzeną i Bartoszem Ławrowskimi. Państwo Ławrowscy wybrali się w trzytygodniową wyprawę, w trakcie której przejechali szesnaście tysięcy kilometrów tylko po to żeby wykąpać się w zimnej wodzie Bajkału. Na pytanie, dlaczego zdecydowali się tam pojechać – żartują, że plan był wystarczająco zwariowany, a punkt docelowy wystarczająco daleko. W trakcie spotkania pokażą też inne powody, dla których warto zobaczyć tą część świata. Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie przy ulicy Jedności Robotniczej. Rozpocznie się o godzinie 18.00.

Marzena i Bartosz Ławrowscy to kolejne głogowskie małżeństwo, które lubi podróżować i potrafi bardzo malowniczo o tym opowiadać. Jak sami o sobie mówią to On twardo stąpa o ziemi, a Ona buja w obłokach. A czasami role się odwracają i to Ona mocniej stoi na ziemi.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.