Spotkanie piłkarzy ręcznych z kibicami

0
511

Już dziś serdecznie zapraszamy na oficjalne spotkanie piłkarzy ręcznych SPR-u Chrobry Głogów z sympatykami handball-u w Głogowie. Wszystko odbędzie się 14 listopada o godz. 20:00 w Wędzarni Staromiejskiej. Jeśli masz tematy, pytania lub problemy które Cię nurtują, to nie może Cię tam zabraknąć. Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik będzie miał prawo do swoich “pięciu minut” na forum.

W związku z nierówną grą szczypiornistów w tym sezonie PGNiG Superligi spodziewamy się wielu pytań związanych z aktualną postawą piłkarzy na parkiecie. Przypominamy jednak, że pytania mogą dotyczyć zarówno kwestii sportowych jak i tych z życia piłką ręczną.

Podczas rozmowy ze szczypiornistami zapowiedziana są przeróżne konkursy w których wygrać będzie można klubowe upominki. Piłkarze i trenerzy znajdą również czas dla każdego, na pamiątkowe fotografie itp.

Podobne spotkania integracyjne, kibiców z reprezentantami SPR-u Chrobry Głogów, miały już miejsce. W ubiegłym sezonie było to spotkanie w pubie Fuego, wówczas cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Zgromadzona publiczność bardzo chętnie zadawała wszelakie pytania, natomiast piłkarz z uśmiechem na ustach wyrażali swoje opinie na poszczególne tematy. Miejmy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

14 listopada, godz. 20:00 – Wędzarnia Staromiejska ul. Rynek 63 w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.