Mariusz Totoszko w Wschowie i Sławie

0
217

Mariusz Totoszko, wokalista zespołu Volver pochodzi ze Wschowy. Wokalista powróci do swojego rodzinnego miasta już w najbliższy piątek (19 października). Z wokalistą zespołu Volver będą mogli się spotkać także mieszkańcy Sławy. Tam spotkanie z Mariuszem Totoszko odbędzie się w najbliższą sobotę (20 października) w Domu Kultury w Sławie. W czasie spotkań z artystą będzie okazja do rozmowy, zdobycia autografu, czy zakupienia najnowszej płyty. Przewidziany jest także mini koncert.

Mariusz Totoszko urodził się we Wschowie. Tu także ukończył Szkołę Podstawową numer 2 imienia Bohaterów Westerplatte i Liceum Ekonomiczne imienia Stanisława Staszica. W 2003 roku wystąpił w drugiej edycji polsatowskiego programu “Idol” gdzie zajął drugie miejsce. Od 2004 roku związał się z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Od 2009 roku związany jest z zespołem Volver, który założył Tomasz Lubert. Zespół nagrał dwie płyty. W 2009 roku ukazał się album pod tytułem “10 historii o miłości”, a w 2012 roku płyta pod tytułem “Kocha, lubi, szanuje”. W najbliższy piątek (19 października) mieszkańcy Wschowy będą mieli okazje spotkać się z Mariuszem Totoszko. Spotkanie odbędzie się w Zamku Królewskiej we Wschowie. Będzie okazja zdobyć autograf wokalisty, a także porozmawiania z Mariuszem. Odbędzie się także koncert wokalisty zespołu Volver. W czasie spotkanie będzie także możliwość zakupu najnowszej płyty pod tytułem “Kocha, lubi, szanuje”. Z Mariuszem Totoszko będzie można zobaczyć się o godzinie 19.00.

Także w mieszkańcy Sławy będą mieli okazje spotkać się z Mariuszem Totoszko. Spotkanie odbędzie się w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie przy ulicy Głogowskiej 5. Także w Sławie będzie można zdobyć autograf artysty, wysłuchać mini koncertu oraz porozmawiania z wokalistą zespołu Volver. Będzie można także zakupić najnowszą płytę pod tytułem “Kocha, lubi, szanuje”. Organizatorami spotkanie jest Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę (20 października) o godzinie 18.00.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.