Derby z Miedzią

0
642

To już drugie derby w wykonaniu SPR-u w przeciągu dwóch tygodni. Po zwycięstwie z Zagłębiem Lubin głogowianie podejmą na własnej hali szczypiornistów Miedzi Legnica. Pojedynek rozpocznie się w sobotę o godz. 18:00. Biorąc pod uwagę wcześniejsze spotkania obu ekip, będzie to konfrontacja o coś więcej niż tylko punkty. Czy Chrobremu uda się zrekompensować za porażkę  z Piotrkowianinem? Wynik poznamy w sobotę (29.09.2012) około godz. 20:00.

Postawa głogowian – wielka niewiadoma.

Po 3 kolejkach PGNiG Superligi SPR Chrobry Głogów z dorobkiem 4 punktów zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Zwycięstwa w dwóch kolejnych spotkaniach z Pogonią Szczecin i Zagłębiem Lubin dały nadzieję na lepszy sezon w wykonaniu naszych szczypiornistów. Niestety ostatnia kolejka z Piotrkowianinem pokazała, że w lidze żaden zespół nie odpuści. Na szczęście trener Markuszewski ma do dyspozycji wszystkich zawodników i to nasz zespół wymieniany jest jako faworyt tego spotkania. Przestrzegamy jednak, że faworyci w derbowych spotkaniach często zawodzą.

Miedź dołuje w tabeli.

Goście po trzech kolejkach tegorocznego sezonu okupują ostatnią lokatę w tabeli. W trzech kolejnych spotkaniach Miedzi nie udało się ugrać choćby punktu. Legniczanie to doświadczony zespół, w którym występuje m.in. doskonale znany na głogowskiej hali Paweł Piwko. Zawodnik, który przez wiele lat reprezentował barwy Chrobrego z całą pewnością zostanie przywitany przez publiczność gromkimi brawami. Przedsezonowy mecz sparingowy wyłonił wyższość SPR, którzy pokonali rywala 3 bramkami.

SPR Chrobry Głogów – Miedź Legnica

Sobota, 29.09.2012 godz. 18:00

hala im. Ryszarda Matuszaka

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.