Chrobry – Rozwój. Powiedzieli po meczu:

0
341

Niedzielna porażka Chrobrego Głogów z Rozwojem Katowice (1-2) to drugie z rzędu przegrane spotkanie w wykonaniu głogowskich piłkarzy. Po interesująco zapowiadającym się początku sezonu, z głogowian jakby wyparowało powietrze, a dwie ostatnie kolejki II Ligi Zachodniej to dla naszych graczy mocny, zimny prysznic. Czy porażka z Rozwojem stanie się motywującym bodźcem? Oto, co powiedzieli po meczu:

Trener Ireneusz Mamrot:

– Przede wszystkim chciałbym pogratulować piłkarzom Rozwoju za bardzo dobry mecz. Nasz problem to to, że powinniśmy być bardzo zmotywowani po porażce w Wejherowie, czego dzisiaj nie było widać. Przegraliśmy ten mecz w pierwszej połowie, w której nie stworzyliśmy sobie żadnej sytuacji. Mogę śmiało powiedzieć, że mój zespół zaczął grać dopiero od 60 minuty. Zaczęliśmy grać szybciej piłką, ambitnie i przede wszystkim zaczęliśmy stwarzać jakieś sytuacje. Bramka padła zdecydowanie za późno. Mam ogromne pretensje do drużyny za podejście do meczu. Nie można grać u siebie z tak niskim zaangażowaniem. Wypada mi tylko przeprosić.

Mateusz Hałambiec:

– Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Po raz kolejny zawodzimy u siebie, co jest efektem niskiej determinacji. Nie ma co się tłumaczyć, musimy usiąść i porozmawiać. Mam nadzieje, że w końcu ta gra zaskoczy. Nie widzę innego wyjścia.

Spoglądając na tabelę można wyciągnąć wniosek, że każde kolejne spotkanie może obrócić kolejność do góry nogami. Do 4 pozycji w lidze brakuje nam zaledwie 4 punktów, ale z kolei od miejsc spadkowych dzielą nas również cztery oczka. Wszystko się w lidze może zdarzyć, miejmy jednak nadzieję, że w przerwie zimowej będziemy myśleć jak poukładać zespół by utrzymać się w czołówce, a nie jak go pozmieniać by wyjść ze strefy spadkowej.

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Głogowianie zmierzą się z liderującym Lechem, który rozgromił w ostatniej kolejce Calisię Kalisz 5-1. O punkty w wyjazdowym spotkaniu będzie niezmiernie ciężko, ale jak pokazują nam wyniki II Ligi Zachodniej, wszystko się zdarzyć może.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.