Wycieczka do Wrocławia

0
275

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo SONAR w Głogowie organizuje jednodniową wycieczkę autokarową do Wrocławia, na którą zaprasza nie tylko swoich członków, ale także inne, niezrzeszone, a chętne osoby. Wycieczka integracyjna będzie bardzo dobrym sposobem na integrację osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

Organizatorzy już wcześniej proponowali tego typu wyjazd. Miał on się odbyć w ostatnim tygodniu sierpnia. Podany termin uległ jednak zmianie, wycieczka odbędzie się 29 września br. Koszt wyjazdu nie jest duży, bo tylko 15 złotych/osoba. Można się już zapisywać, zgłoszenia przyjmuje p. Włodzimierz Wawryszewicz pod numerem telefonu: 727-429-240. Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą zapisywać się wraz z opiekunem. Organizatorzy informują, że w przypadku większej ilości zgłoszeń niż miejsc w autokarze, zarząd “SONAR-u” dokona wyboru, którego kryterium będzie aktywność członkowska w Stowarzyszeniu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJesienne Spotkania Teatralne
Następny artykułOdpoczynek nad morzem
Studentka II roku Kulturoznawstwa ze specjalizacją dziennikarską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z zawodu technik organizacji reklamy, z zamiłowania muzyk. Interesuje się historią sztuki oraz historią muzyki, literaturą. Od 15 lat gra na wiolonczeli, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia oraz 4 lata II stopnia.