Jutro casting

0
337

Jedyna okazja dla młodych talentów. Chcesz zasmakować pracy na planie? Czujesz, że nie masz tremy przed kamerą? Ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. Jutro w Głogowie odbędzie się casting do seriali takich jak “Trudne sprawy”, “Dlaczego ja?” czy “Pamiętniki z wakacji”.

Firma Tako Media zaprasza na bezpłatny casting do seriali “Pamiętniki z wakacji”, “Dlaczego Ja”, “Trudne sprawy” oraz “Nieprawdopodobne, a jednak”. Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu od podszewki oraz przeżyć ciekawą przygodę, to nie możesz się zastanawiać.Przy tej okazji można zarobić dodatkowe pieniądze. Jak zapewniają organizatorzy, nie jest wymogiem, aby ktoś posiadał doświadczenie w TV, ponieważ szukają amatorów bez względu na płeć, aparycję czy wiek. Nie ma też wymagań, aby osoby niepełnoletnie musiały przyjść z opiekunami. Do wzięcia udziału zachęcane są również osoby w wieku 30- 60 lat. Całość odbędzie się jutro, 23 września w Gospodzie Głogowskiej, przy ulicy Rzeźniczej 1, a trwać będzie w godzinach 11:00- 18:00. Czujesz w sobie potencjał? Nie można tego zmarnować! Już dziś zaplanuj sobie niedzielę i spróbuj szczęścia, a nuż uda się zdobyć rolę?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł16 latkowie pobili mężczyznę
Następny artykułWieczór z francuską muzyką
Studentka II roku Kulturoznawstwa ze specjalizacją dziennikarską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z zawodu technik organizacji reklamy, z zamiłowania muzyk. Interesuje się historią sztuki oraz historią muzyki, literaturą. Od 15 lat gra na wiolonczeli, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia oraz 4 lata II stopnia.