Powiadomią SMSem

0
355

Mieszkańców Gminy Wiejskiej Głogów nie ominie żadna istotna informacja. Został uruchomiony Gminny System Powiadamiania, a co za tym idzie- wszyscy, którzy wykażą chęć otrzymania informacji niejednokrotnie ważnych, ale także tych z działu kultury czy sportu mogą zarejestrować swój numer, wysyłając SMS. Władze Gminy powiadomią SMSem każdą osobę o wszystkich wydarzeniach ważnych dla mieszkańca.

Zalogowanie się do systemu jest bardzo proste. Wystarczy wysłać ze swego telefonu SMSa o treści “Tak” na numer 533 207 080. Cała operacja kosztuje tyle, ile wynosi opłata za jednego SMSa. W ten sposób mieszkaniec zgadza się na otrzymywanie powiadomień o alarmach i zagrożeniach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, komunikatach urzędowych oraz innych informacjach dotyczących gminy Głogów. Jest to dobra inicjatywa, gdyż świat i technika idzie coraz bardziej do przodu. Każdy z Nas posiada telefon komórkowy, który można wykorzystać w ten właśnie sposób. Propozycja brzmi interesująco, gdyż opłata jest jednorazowa. Wszystkie komunikaty, które będą przychodziły na telefon komórkowy w formie SMSa są jednak całkowicie bezpłatne. Można także zrezygnować z otrzymywania wiadomości, wystarczy wtedy wysłać SMSo treści “Nie” pod numer 533 207 080 kszt tej wiadomości naliczany jest według cennika operatora.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMalarstwo Marii Antoniak
Następny artykułPrezydium wybrane
Studentka II roku Kulturoznawstwa ze specjalizacją dziennikarską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z zawodu technik organizacji reklamy, z zamiłowania muzyk. Interesuje się historią sztuki oraz historią muzyki, literaturą. Od 15 lat gra na wiolonczeli, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia oraz 4 lata II stopnia.