Po zamkach na Dolnym Śląsku

0
566
W najbliższą sobotę 22 września – w trakcie obchodów Dni Turystyki będzie można zabrać się na wyjazd po Zamkach Dolnego Śląska ze Stowarzyszeniem Turystyki i Rekreacji Zwiedzak. Tym razem szlak poprowadzi po Zamkach okolic Środy Śląskiej. Na trasie znajdą się: Zamek w Prochowicach, Muzeum w Środzie Śląskiej z Skarbem Średzkim oraz pałace w Szczepanowie, Ciechowie i Chwalimierzu. W trakcie wyjazdu uczestnicy spróbują również dostaś się w miejsca z których będzie można zobaczyć zbiorniki poflotacyjne w Rudnej i Gilowie.
Koszt wyjazdu to 50zł od osoby + 8zł wejściówka do muzeum – wyjazd 22 września o 6:30 z parkingu pod MOK w Głogowie. Rezerwacji miejsc można dokonać na stronie stowarzyszenia – www.zwiedzak.pl
Poprzedni artykułJesienna Kraina Łagodności
Następny artykułPUP wspiera przedsiębiorczość
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.