Poszukiwane osoby

0
303

Policja w Głogowie poszukuje dwóch zaginionych mężczyzn. Jeżeli ktokolwiek widział lub wie coś o tych osobach, proszony jest o kontakt. W obu przypadkach jest to zaginięcie, które trwa już bardzo długo.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Głogowie poszukuje mężczyzny, który w roku 1992 ostatni raz kontaktował się z rodziną. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Poszukiwany: JERZY ORAŃSKI, lat 86 zamieszkały w Głogowie Rysopis: włosy siwe, proste, krótkie, oczy koloru piwnego, twarz podłużna, uszy duże, nos duży. Znaki szczególne: Znaków szczególnych nie ustalono Zdjęcie poszukiwanej osoby: Drugą poszukiwaną osobą jest młody mężczyzna, który we wrześniu 2007 roku wyjechał do pracy na terenie Czech i do tej pory nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną i bliskimi. Poszukiwany: BARTŁOMIEJ DOBROŚ, lat 30 zamieszkały w Głogowie Rysopis: wzrost ok. 170cm, waga ok. 86 kg, krępej budowy ciała, włosy proste ciemny blond, krótkie proste, oczy koloru piwnego, twarz okrągła, uszy małe, przylegające, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: na prawym przedramieniu posiada tatuaż przedstawiający liście ostu Zdjęcie poszukiwanej osoby:

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej osoby, proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 076 7277283 lub 076 7277271 w godz. 8.00 – 15.30 oraz całodobowo pod nr tel. 997.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.