Podnieś swoje kwalifikacje

0
303

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie oferuje bezpłatne szkolenia dla spawaczy. Ruszyła II edycja projektu bezpłatnych szkoleń. Uczestnicy nabędą umiejętności spajania metali dwiema metodami: MIG/MAG (metal i gaz obojętny/ gaz aktywny), TIG (wolfram i gaz obojętny). Podnieś swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w oferowanych szkoleniach.

Kurs obejmuje 240 godzin, w tym:

  • 200 godzin zajęć praktycznych
  • 40 godzin zajęć teoretycznych

Egzamin końcowy przeprowadzony będzie według norm Europejskiej Federacji Spawalniczej. Aby wziąć udział w projekcie należy spełniać następujące warunki:

  • być zatrudnionym na podstawie umowy o pracę w mikro/małym lub średnim przedsiębiorstwie (MŚP) działającym w obszarze branży budowlanej
  • mieć ukończone co najmniej 18 lat i co najmniej wykształcenie podstawowe
  • posiadać zdolność do wykonywania zawodu spawacza potwierdzone świadectwem lekarskim wydanym przez lekarza medycyny pracy

Pierwszeństwo udziału mają osoby w wieku 45+ oraz kobiety. Zajęcia prowadzone będą w systemie weekendowym. Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na dzień 21 września br. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w sektorze MŚP z obszaru branży budowlanej. Więcej informacji uzyskać można w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie, zapisy prowadzone są na stronie. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach. Jest to bardzo dobra okazja do poszerzenia umiejętności. Być może dzięki temu czekać będzie lepsze zatrudnienie. Zachęcamy do zapisów!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.