Wrzesień na wesoło

0
723

Drugi weekend września nie zapowiada się nudno. Wręcz przeciwnie, rodziny wraz z dziećmi będą mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Między innymi będzie to wystawa aut i piknik przedszkolaka. Wrzesień wcale nie musi oznaczać więc smutku z powodu powrotu do szkoły.

Na parkingu Galerii Głogów odbędzie się wystawa replik kultowych już aut ze znanej wszystkim bajki. Z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele ciekawych przedsięwzięć podczas trwania wystawy. Galeria Głogów, wychodząc naprzeciw dziecięcym marzeniom, zaprasza na spotkanie z ZigZakiem, Złomkiem i Luigim, czyli samochodami znanymi z filmu animowanego “Auta”. Jest to niewątpliwie ciekawa propozycja na rozpoczęcie roku szkolnego. Samochody staną na parkingu dnia 7 września br. i zostaną tam aż do dnia 11 września br. Podczas tych kilku dni dzieci będą mogły zobaczyć rzeczywistych rozmiarów auta, które przecież zawsze oglądały w telewizji lub kinie. Będzie to niesamowite przeżycie dla każdego dziecka, które swoich ulubionych bajkowych bohaterów odnalazło właśnie w tej bajce. Każdego dnia, w godzinach 11.00-19.00 dzieci będą mogły spotkać swoich bohaterów pod wielkim namiotem. Dodatkową atrakcją będzie zorganizowana duża impreza dla dzieci. W jej programie między innymi konkursy z nagrodami dla dzieci, wyścigi samochodowe na konsolach. Do zabawy zaproszeni są także rodzice, bo przecież warto przenieść się chociaż na chwilę ze swoją pociechą w bajkowy świat. Dokładny plan całego przedsięwzięcia: 7-11 września br. godz. 11.00-19.00 – wystawa aut na parkingu galerii 8 września br. (sobota) godz. 12.00- 16.00 – super zabawa z konkursami i nagrodami:

  • pokazy samochodów
  • samochodowy tor przeszkód
  • wyścigi samochodowe na konsolach.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Wstęp oczywiście wolny. Miejsce: Galeria Głogów, ul. Poniatowskiego 12. O pikniku przedszkolaka, a raczej jego III edycji pisaliśmy wczoraj, jednak gwoli przypomnienia trzeba wspomnieć, że Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oraz Radio Plus zapraszają wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami na III Głogowski Piknik Przedszkolaka pod hasłem “Postaw na Rodzinę”, który odbędzie się w dniu 08 września br. w godz. 11.00-14.00 na terenie obiektów Chrobry Głogów S.A. przy ul. Wita Stwosza. Serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu z dziećmi, przy okazji samemu dobrze się bawiąc.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.