Zwycięstwo w ostatnim towarzyskim

0
460

Czterema bramkami piłkarze ręczni SPR-u Chrobry Głogów pokonali w swoim ostatnim sprawdzianie przed sezonem Śląsk Wrocław. Na nieco ponad tydzień dobiega końca okres przygotowujący szczypiornistów do ligowych zmagań. W przerwie letniej rozegrali stosunkowo dużo test-meczy, które ani trochę nie przedstawiły nam sytuacji w klubie. Na co możemy liczyć w nowym sezonie? Przekonamy się już wkrótce. Pierwszy mecz głogowianie rozegrają w Szczecinie z tamtejszym beniaminkiem Pogonią.

Ostatni mecz sprawdzający to dla głogowian przetarcie z beniaminkiem I ligi – Śląskiem Wrocław. Goście, którzy mają w swoim składzie kilku doświadczonych i utytułowanych zawodników (m.in. Jacek Będzikowski, Artur Szabat czy Piotr Swat), postawili wysoko poprzeczkę. Duże zaangażowanie oraz dobra gra w obronie sprawiły, że przez całe spotkanie wrocławianie byli równorzędnym przeciwnikiem.

Chrobry Głogów 30 – 26 Śląsk Wrocław

SPR: Stachera, Kapela, Zapora – Jankowski 4, Płaczek 4, Bednarek 3, Czekałowski 5, Płócienniczak 2, Ścigaj 3, Łucak 4, Mochocki 2, Wysokiński 2, Gusjki 1, Pawlak, Kuta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.