Zatrzymano przestępcę

0
379

W Głogowie doszło do zatrzymania bardzo poważnego przestępcy, ściganego listem gończym z całej Polski. “Fryzjer” wpadł w ręce głogowskiej policji.

Ryszard F. o pseudonimie “Fryzjer” ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. “Fryzjer” został zatrzymany w okolicach Głogowa przez policjantów z wydziału poszukiwań celowych. Trafił do aresztu w Poznaniu, o jego dalszym losie zadecyduje wrocławski sąd. Poszukiwany jechał swoim samochodem. W czasie zatrzymania nie stawiał oporu. Domniemany założyciel gangu, który zajmował się korupcją w polskim futbolu, ma postawionych już ponad 100 zarzutów. Proces dotyczący korupcji w piłce nożnej od ponad pół roku nie może się rozpocząć, ponieważ nie ma opinii lekarskiej na temat zdrowia Ryszarda F. – głównego oskarżonego w sprawie. Był on wielokrotnie wzywany na badanie przez biegłych, którzy mieli ustalić, czy może uczestniczyć w procesie. Poszukiwany listem gończym został zatrzymany wczoraj wieczorem w okolicach Głogowa.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWejdą na Wielką Sowę
Następny artykułBędzie nowy budynek
Studentka II roku Kulturoznawstwa ze specjalizacją dziennikarską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z zawodu technik organizacji reklamy, z zamiłowania muzyk. Interesuje się historią sztuki oraz historią muzyki, literaturą. Od 15 lat gra na wiolonczeli, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia oraz 4 lata II stopnia.