Wejdą na Wielką Sowę

0
447

Koło PTTK przy Klubie Batalionowym przyzwyczaiło nas już do częstych wypraw turystycznych. Jednak okres urlopowy przypadł w tym roku także im. Tuż po powrocie koło postanowiło ruszyć w trasę. Tym razem miejscem docelowym stanie się Wielka Sowa w górach Sowich. W programie wycieczki znajdzie się także zwiedzanie ruin zamku Grodno w Zagórzu Śląskim i Podziemnej Fabryki Hitlera w Walimiu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 18 sierpnia o godzinie 6:00 na parking pod Miejski Ośrodek kultury, skąd przeważnie ruszamy. Wyjazd autokarem kilkanaście później. Koszt wycieczki to kwota 50 zł za autokar i ubezpieczenie. Do tego może dojść jeszcze 18-złotowa opłata za wstęp na ruiny zamku i do podziemnej fabryki – komentuje Alicja Szymańska.

Więcej informacji pod nr. telefonu 661 617 558  lub  Klub Batalionowy, na Wojska Polskiego 57 /wtorek,czwartek 11-18/

Poprzedni artykułCo u Łukasza Filipiaka? Wywiad
Następny artykułZatrzymano przestępcę
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.