Akcja pomocy najuboższym

0
315

Od kilku lat Polski Czerwony Krzyż w Głogowie przeprowadza akcję pomocy najuboższym rodzinom. Szczególnie przed rozpoczęciem roku szkolnego, kiedy wzmaga się zapotrzebowanie na podręczniki szkolne dla dzieci z tych rodzin.

Nie inaczej jest w tym roku. Jako, że koniec wakacji coraz bliżej trzeba więc zacząć myśleć o książkach i przyborach do szkoły. Nie wszystkich stać na tak wielki wydatek, dlatego z pomocą przychodzi Polski Czerwony Krzyż w Głogowie, organizując akcję zbiórki nie tylko książek, ale także przyborów szkolnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji pomocy tym rodzicom, którzy mimo chęci nie mogą zapewnić swoim dzieciom takich ważnych przedmiotów, które wspomagają rozwój dziecka. Organizatorzy akcji czekają nie tylko na podręczniki. Przydatne będą także szkolne przybory – tornistry, kredki, mazaki czy zeszyty. Jeżeli ktoś posiada zbędne przedmioty może uszczęśliwić nim niejedno dziecko, oddając rzeczy do Polskiego Czerwonego Krzyża w Głogowie. Zbiórka potrwa do połowy września.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBez prawka i pod wpływem
Następny artykułBędzie rockowo
Studentka II roku Kulturoznawstwa ze specjalizacją dziennikarską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z zawodu technik organizacji reklamy, z zamiłowania muzyk. Interesuje się historią sztuki oraz historią muzyki, literaturą. Od 15 lat gra na wiolonczeli, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia oraz 4 lata II stopnia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.