Bezpłatne badanie słuchu

0
484

To nie jedyna propozycja badania, jakie będzie można przeprowadzić w środę, 15 sierpnia br. na placu kolegiackim. Obchody zbliżają się wielkimi krokami, a teraz poznajemy coraz więcej szczegółów. Między innymi dotyczących akcji informacyjnych czy podjętych w tym zakresie działań.

Główną ideą akcji będzie rozpowszechnianie wiedzy o szerokim wachlarzu pomocy instytucjonalnej jaką oferuje powiat głogowski. W ramach kampanii mieszkańcy powiatu głogowskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania słuchu, na które zaprasza Stowarzyszenie Osób Niedosłyszących “TON” w Głogowie oraz bezpłatnego pomiaru cukru we krwi i pomiaru ciśnienia, na które zaprasza Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Głogowie. Badania odbędą się w godzinach od 12.00 do 18.00. Jest to jedna z niewielu możliwości wykonania takiego badania za darmo. Nawet jeżeli uważamy, że może nam się nie przydać warto mieć potwierdzenie naszej teorii, niż później być zaskoczonym.

Zapraszamy więc do skorzystania z okazji, przebadania się i spędzenia miło wolnego czasu. Atrakcji związanych ze świętem “W cieniu Kolegiaty” na pewno nie zabraknie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.