Strefa Młodzieży w Polkowicach

0
436

Bogatą ofertą zajęć wakacyjnych pochwalić się może Polkowickie Centrum Animacji. Do Akcji Lato 2012 dopisujemy Polkowicką Strefę Młodzieży. Warsztaty rozpoczną się z dniem 3 lipca i potrwają do końca sierpnia. W kalendarzu wydarzeń znajdziemy miedzy innymi: warsztaty ceramiczne, zajęcia z witrażu czy ze sztuki malarstwa. Ciekawym dodatkiem będą godziny spędzone w tańcu wraz z uczestnikiem programu You Can Dance – Staszkiem Korotyńskim.

Ofertę adresujemy do młodzieży która nie może wyjechać z miasta, a chce twórczo wykorzystać czas wolny – mówi Justyna Gleba-Kajak, kierownik ośrodka kultury w Polkowicach – Przygotowaliśmy dla nich wiele ciekawych propozycji, m.in. warsztaty taneczne ze Staszkiem Korotyńskim z programu You Can Dance – dodaje.

W bogatej ofercie znajdą się także zajęcia dla młodzieży zainteresowanej sztukami plastycznymi. W lipcu PCK zaprasza na zajęcia w pracowni ceramiki i witrażu, a w sierpniu na malarstwo sztalugowe.

Poprzedni artykułAkcja Lato 2012 w Polkowicach
Następny artykułWrócili z urlopów
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.