Dzień Ojca u ojców

0
635

Wczoraj (24 czerwca) w Kościele pod wezwaniem świętego Klemensa odbył się festyn parafialny z okazji Dnia Ojca. Zabawę dla swoich parafian zorganizowali Redemptoryści.

Przejażdżka konikiem, zabawa na dmuchańcach, występy na scenie, lody, wata cukrowa i konkurs na super tatę to tylko nieliczne z wielu atrakcji jakie czekały mieszkańców Głogowa na wczorajszym (24 czerwca) wielkim pikniku rodzinnym u ojców Redemptorystów. Festyn został zorganizowany z okazji sobotniego (23 czerwca) Dnia Ojca. – Chcemy szczególnie podkreślić rolę ojca w rodzinie, bo jest on bardzo ważny. Cieszę się bardzo, że na festyn przybyło tak dużo osób – mówił o. Ludwik Obal, proboszcz parafii pod wezwaniem świętego Klemensa.

Ojcowie mieli okazję wykazać się w konkursie na Super Tatę gdzie mierzyli się ze sobą w różnych konkurencjach. Oczywiście w czasie rozgrywek EURO 2012 w Polsce nie mogło zabraknąć konkurencji piłkarskich, dlatego ojcowie zmierzyli się ze sobą w rzutach karnych. Całość zabawy dopełniały koncerty na scenie. Wystąpili między innymi: schola Klemensiątka, chór Radocha, czy zespół Nieobecni. Wszystkie pieniądze jakie zostały zebrane przy okazji festynu (między innymi ze sprzedaży ciast, czy loterii fantowej), zostaną przekazane na wakacje dla dzieci i młodzieży z parafii pod wezwaniem świętego Klemensa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.