Na Stachuriade darmowym gimbusem

0
495

W najbliższy piątek (22 czerwca) na grochowickiej polanie rozpocznie się Stachuriada, czyli impreza dla miłośników poezji śpiewanej. Także mieszkańcy Głogowa będą mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, które odbędzie się w gminie Kotla. Na grochowicką polanę będzie jeździć darmowy gimbus.

W najbliższy piątek (22 czerwca) o godzinie 9.30 na grochowickiej polanie rozpocznie się Stachuriada. Na wszystkich miłośników poezji śpiewanej czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zabawa rozpocznie się atrakcjami dla dzieci, czyli “Bitwa o pomarańcze i.. inne niespodzianki” prowadzona przez Stowarzyszenie Dla Dzieci i Młodzieży Szansa. O godzinie 12.00 rozpoczną się warsztaty teatralne, a o godzinie 17.00 będzie można oglądać pierwsze występy na scenie. W piątek na scenie pojawią się: zespół The Popples, Tomasz Żółtko oraz zespół Nieobecni.

W sobotę (23 czerwca) zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 od Motostachuriady, czyli parady motocykli. W tym dniu na scenie wystąpi zespół Babu Król oraz gwiazda tegorocznej Stachuriady – Stanisław Soyka. Mieszkańcy Głogowa, który będą chcieli dotrzeć na tą imprezę będą mogli skorzystać z darmowego gimbusa. W piątek (22 czerwca) dojechać na polanę grochowicką będzie można o godzinie 11.00 i 17.00. Powrót planowany jest na godzinę 16.15 oraz o północy. W sobotę (23 czerwca) z Głogowa będzie można wyjechać o godzinie 15.00, a wrócić o północy. Gimbus będzie wyjeżdżać z parkingu pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.