Ogrzewał konopie nielegalnym prądem

0
299

Głogowscy policjanci zatrzymali 21 letniego mieszkańca Głogowa, który posiadał przy sobie susz marihuany. Substancje ujawniono także w pomieszczeniu piwniczym. Ilość narkotyków starczyłaby na przygotowanie piętnastu porcji. Mężczyzna w piwnicy hodował dwa krzewy konopi. Lampy ogrzewające roślinę były zasilane z nielegalnie pobieranego prądu.

Wczoraj (12 czerwca) głogowscy policjanci na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali 21 letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna posiadał przy sobie substancję zabronioną w postaci marihuany. – Podczas przeszukania pomieszczenia piwniczego policjanci ujawnili susz i nasiona marihuany oraz dwa krzewy konopi stojące w specjalnie przystosowanych do upraw roślin szafach – mówi Piotr Stroemich z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Dodatkowo okazało się, że lampy ogrzewające krzewy konopi były zasilane przez nielegalny pobór prądu. Mężczyzna przyznał się do posiadania i uprawy konopi. Grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDarowizna dla muzeum
Następny artykułFestiwal Ekspresji w MOK-u
Pierwsze marzenie o tym żeby zostać dziennikarką pojawiło się sześć lat temu. Od trzech lat realizuje to marzenia pracując w mediach lokalnych w Głogowie. Jestem też przyszłym specjalistą od zarządzania wizerunku. W portalu TutajGLOGOW.pl zajmuje się wszystkim co związane z aktualnościami.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.